studio@tpienczak.com

Realizujemy projekty, w których nie ograniczamy się w formach i dyscyplinach. Pracujemy w różnych częściach świata. Inspirujemy się dotykając wielu kultur, smaków i ludzkich emocji.
TPienczak_Baner_01
Sposób zwinnej pracy połączony ze znajomością nowoczesnych i tradycyjnych technik kreatywnych pozwala nam na tworzenie unikatowych dzieł, które przenosimy do świata cyfrowego, druku oraz świata sztuki.
TPIENCZAK_WWW_Stickers_Kolor
Nasze możliwości pozwalają na wdrożenia projektów na wielu płaszczyznach. Zapewniamy zaplecze drukarskie, wdrażamy projekty cyfrowe, szyjemy odzież. Kreujemy kampanie z wykorzystaniem wszelkich kanałów reklamy, dzięki którym skutecznie sprzedajemy produkty zarówno cyfrowe jak i fizyczne. Portfolio naszych autorskich prac jest dostępne na stronie wydawnictwa Slow Talks. Naszą markę odzieżową znajdziesz na stronie GRUO.

Tomass Pieñczak

Artysta, ilustrator z zacięciem projektowym. Od zabawy lego i graffiti przeszedł drogę do designera i Art Directora z wypracowanym, autorskim stylem. Futurysta, nowinki mieszka z klasyką. Uwielbia rywalizować sam ze sobą i życie w rutynie. O procesie myśli szeroko – od problemu, przez użytkowość, do formy obrazka. Na mieście mówią, że jego prace: “trafiają w punkt!”. Lubi spójność, nie lubi nudy – szuka, płynąc na fali ciągłej zmiany serwowanej przez świat.

Joanna Toboła-Pieñczak

Lubi sprawne procesy, decyzje oparte na danych i świadomej refleksji. W Studio dba o komunikację i efektywną współpracę z klientami. Specjalistka od rozwoju osobistego i przeprowadzania zmian. Człowiek exel. Doświadczenie zdobywała na stanowiskach liderskich w świecie IT. Gdy potrzeba empatii lub krytycznego spojrzenia wkracza ona. Autorka publikacji rozwojowych dostępnych na slowtalks.pl. 

Od wielu lat kształcą i inspirują nas podróże, dlatego od 2020 roku zamieszkaliśmy w świecie. Uwielbiamy ulice, dużych i dynamicznych miast, medytację w środku dżungli i szukanie spokoju na brzegu Oceanu. Wyrzuciliśmy z życia sporo, by skupić się na tym, co najważniejsze. Życie tu i teraz, docenianie chwil i wartościowe relacje, także w biznesie. Jak przyjemności, to proste. Jak kawa to speciality. Jak pobudka to o świcie, a jak impreza to do rana.
Wybrani Klienci

Volksvagen, Lech Piwo, Medicine Wear, Durex, Gdynia Design Days, Bulliet, SBM Label, Ibis Hotel, Abstrachuje, Kayax, Muzeum Emigracji w Gdyni, Pracuj.pl, Manto, Krzysztof Krawczyk, Egmont, Calsberg & Seth & Riley’s, F5 Magazine, Element Talks, Łomża Jasne Pełne, Pismo Magazine, Estrada Poznańska, U Know Me Records, Focus Park, Zdrowostki, Coffee Lab, CK Lublin, Ulica Elektryków, Radio Czwórka, Body Chief, Oficyna Peryferie, Szosa Magazine,  Max Flo, Tattoo Art Festival, Galeria Bemowo,  Drukomat.pl,

Wiesz już sporo o nas, teraz my chętnie dowiemy się czegoś o Tobie.
Podziel się z nami swoim wyzwaniem: studio@tpienczak.com
Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.