studio@tpienczak.com

Zbudowaliśmy branding kultowych miejsc i wydarzeń, zaprojektowaliśmy kilka kolekcji odzieżowych, wymyśliliśmy kolorowe ciasta w pizzy i koszulki dla Krzysztofa Krawczyka.

Wymyślamy rzeczy. Kompleksowo – od pomysłu do realizacji, bo nie da się błyszczeć, bez dobrego pomysłu. Nasze pomysły ubieramy w barwne, ilustrowane formy, których użyjesz w swoich produktach i kampaniach reklamowych.

Sposób zwinnej pracy połączony z nowoczesnymi i tradycyjnych technikami pozwala nam na tworzenie unikatowych dzieł, które przenosimy do świata cyfrowego i fizycznego, za pomocą rękodzieła, druku, murali.

Tomasz Pieñczak – Art Director, design, illustration

Artysta, ilustrator z zacięciem projektowym. Od zabawy lego i graffiti przeszedł drogę do designera i Art Directora z wypracowanym, autorskim stylem. Futurysta, nowinki mieszka z klasyką. Uwielbia rywalizować sam ze sobą i życie w rutynie. O procesie myśli szeroko – od problemu, przez użytkowość, do formy obrazka. Na mieście mówią, że jego prace: „trafiają w punkt!”. Lubi spójność, nie lubi nudy – szuka, płynąc na fali ciągłej zmiany serwowanej przez świat.


Joanna Toboła-Pieñczak – Project Managerka, process, content

Lubi sprawne procesy, decyzje oparte na danych i świadomej refleksji. W Studio dba o komunikację i efektywną współpracę z klientami. Specjalistka od rozwoju osobistego i przeprowadzania zmian. Człowiek exel. Doświadczenie zdobywała na stanowiskach liderskich w świecie IT. Gdy potrzeba empatii lub krytycznego spojrzenia wkracza ona.

Zbudujemy lub ulepszymy wizerunek Twojej marki lub produktu. Tworzymy ilustracje, które zdobią produkty, opakowania, tekstylia i komunikaty cyfrowe. Kreujemy kampanie reklamowe. Tworzymy pomysły na produkty, wizerunek i strategie na działanie oraz wdrażamy na rynek. Poruszamy się w strefie cyfrowej oraz produkujemy i drukujemy nasze realizacje. W skrócie – dbamy o Ciebie kompleksowo. 

Prowadzimy studio w różnych częściach świata, a inspiracje czerpiemy z wielu kultur, smaków i emocji. Uwielbiamy ulice, dużych i dynamicznych miast, medytację w środku dżungli i szukanie spokoju na brzegu Oceanu. Wyrzuciliśmy z życia sporo, by skupić się na tym, co najważniejsze. Życie tu i teraz, docenianie chwil i wartościowe relacje, także w biznesie. Jak przyjemności, to proste. Jak kawa to speciality. Jak pobudka to o świcie, a jak impreza to do rana.

  „Moodboard”, 2022, Warsaw – Solo Show / „Coffee Dealer”, 2022, Dobra Materia, Warszawa – Release Event / „Plakat Wisi”, 2022, Stary Browar, Poznań – Group Exhibition / „Zacni Przyjaciele”, 2022, Galeria Zacnie, Poznań – Group Exhibition / „Cover Awards”, 2021, Rondo Sztuki, Katowice – Group Exhibition /  “NeonArt”, 2019, Centrum Spotkania Kultur, Lublin – Group Exhibition / “20/2020”, 2019, Galeria Zacnie, Poznań – Group Exhibition / “Kontakt”, 2019, Ulica Elekrtyków, Gdańsk – Outdoor Solo Show / “Everything is OK”, 2019, Tandem, Warsaw – Solo Show / “After Hours”, 2019, Wilcza 13, Warsaw – Group Exhibition / “Swords Warsaw”, 2019, Foodoo, Warsaw – Group Exhibition / “Bez przekazu”, 2019, Warmut, Warsaw – Group Exhibition / 30/30, 2019, Stary Browar, Poznań /  “Bez przekazu”, 2019, Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów, Płock – Group Exhibition / “O Tutaj”, 2018, Łódź Design Festival, Łódź – Group Exhibition / “Most”, 2017, Stary Browar, Poznań – Group Exhibition / “Zacny Czwartek”, 2017, Galeria Zacnie, Poznań – Group Exhibition / “Shit Happens”, 2016, Galeria Zacnie, Poznań – Solo Show.

  Volkswagen, Lech Piwo, Medicine Wear, Durex, Gdynia Design Days, Bulliet, SBM Label, Ibis Hotel, Abstrachuje, Kayax, Muzeum Emigracji w Gdyni, Pracuj.pl, Manto, Krzysztof Krawczyk, Egmont, Calsberg & Seth & Riley’s, F5 Magazine, Element Talks, Łomża Jasne Pełne, Pismo Magazine, Estrada Poznańska, U Know Me Records, Focus Park, Zdrowostki, Coffee Lab, CK Lublin, Ulica Elektryków, Radio Czwórka, Pan Pablo, Body Chief, Oficyna Peryferie, Szosa Magazine, Max Flo, Tattoo Art Festival, Galeria Bemowo,  Drukomat.pl, Say hi.

  Bez żadnych zobowiązań – napisz do nas ze swoim problemem, produktem, marką lub pomysłem – wrócimy do Ciebie z informacją jak i czy możemy zrobić coś wspólnie. Kontaktuj się z nami mailowo: studio@tpienczak.com. W kwestiach związanych ze sklepem napisz do nas: shop@tpienczak.com.

  Zajrzyj do naszego portfolilo i poznaj nas lepiej, a potem odezwij się na adres studio@tpienczak.com i zróbmy coś razem! Daj sobie szansę, by zabłysnąć.

  I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

   Aktualizuje…
   • Brak produktów w koszyku.