Darmowa wysyłka na ternie Polski!

Medicine Everyday Therapy

T-shirt ze specjalnej kolekcji Grafika Polska wykonany dla Medicine. 

„W świecie, w którym dzieje się dużo i wiele bodźców dotyka nas codziennie, ważne by robić zwinne i sprawne ruchy, które popychają nas do przodu, przekuwają nasze marzenia i plany w czyny. Always faster than you –  to ilustracja, która mówi o tym, że świetnie radzę sobie z tym, co mnie otacza i (zadziornie przechwalając się) robię to lepiej od innych”.

Cykliczny projekt Grafika Polska Medicine ma na celu promocję młodych i zdolnych artystów oraz wsparcie rodzimej twórczości. T-shirty zdobią grafiki wyjątkowych twórców, których wyróżnia indywidualny styl i niecodzienna technika.

Ten produkt został uszyty z certyfikowanej bawełny organicznej, która jest uprawiana i zbierana z roślin niezmodyfikowanych genetycznie, bez użycia nawozów i pestycydów. Proces produkcji bawełny organicznej jest bardziej przyjazny dla środowiska, a produkty z niej uszyte bardziej przyjazne dla Ciebie. Nasza bawełna posiada certyfikat  OCS 100 (Organic Content Standard), który weryfikuje zawartość włókien organicznych w produkcie końcowym – dzięki temu możesz być pewien, że nasza bawełna jest organiczna.

Dziękuję za odwiedziny

Zobacz moje inne projekty oraz Instagram gdzie możesz oglądać bieżące ilustracje, procesy projektowe i przygody.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.