Kawy miesiąca

Projekt kawy miesiąca to cykl etykiet projektowanych pod dedykowany smak kawy, które zdobiły opakowania tylko podczas okresu dostępności danej kawy w sklepie i kawiarniach. Premierom towarzyszyły wydarzenia np. podczas Warszawskiego Festiwalu Kawy, czy spotkań w kawiarniach. Dodatkowo prace były dostępne w formie limitowanych i kolekcjonerskich druków. Produkowane były także naklejki i plastykowe zabawki z motywami pochodzącymi z ilustracji. W dalszej części projektu do zabawy zostali zaproszeni inni twórcy, których prace stworzyły obszerny cykl kawowych etykiet.

Etykieta świąteczna wystąpiła jako nowa i pierwsza pozioma etykieta w historii firmy. Dodatkowo ten sam projekt pojawił się na pocztówkach świątecznych.

Ilustracja „Honduras” dedykowana na opakowania kawy zawierające ziarna właśnie z Hondurasu. Premiera ilustracji oraz kawy miała miejsce podczas Festwialu Kawy w Warszawie. Całość została okraszona materiałem video oraz sesją zdjęciową. Ilustracja była dostępna w formie limitowanych 50szt. wydruków, całość została wyprzedana.

Ilustracja przygotowana na limitowane paczki kawy, zaprezentowane podczas Festiwalu Druku „Nacisk”, który odbył się w ramach European Design Festival’u, w Warszawie.  Do ilustracji zostały przygotowane materiały promocyjne: duże, tekturowe standy, naklejki, pocztówki oraz wydruki w formacie 50x70cm.

Ilustracja dedykowana ziarnom z Kenii. Elementy widoczne na opakowaniu były dostępne także w postaci naklejek. Praca była dostępna w formie limitowanych 50szt. wydruków, całość została wyprzedana.

Ilustracja przedstawiająca scenę z życia kawiarni. Występujące na niej postacie zostały wyprodukowane w postaci plastikowych figurek. Dodatkowo praca została wykorzystana w materiałach reklamowych firmy, wykorzystywanych podczas targów i eventów.

Brazylijski tukan posłużył jako główny motyw etykiet dedykowanych pod ziarna do espresso z Brazyli występujących w formie dużych i małych paczek z kawą.

W projekcie „Kawa Miesiąca” wzięli udział także inni twórcy, ilustratorzy, tatuatorzy, którzy przygotowali swoje prace.

Dzięki za uwagę

Zapraszam Cię do obejrzenia innych projektów.
Wpadnij też na Instagram gdzie na bieżąco będziesz mógł śledzić postęp prac.